Зустріч перевізників Західного регіону

Перевізники Західного регіону зібралися, аби обговорити спільні дії щодо захисту інтересів працівників АТП, шоферів, покращення якості послуг у сфері перевезень. Представники із Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Рівненської областей погодилися: мають спільні проблеми, спільно можна їх вирішити.

Головні тези виступу голови ЛОВ ВГО ВААП, голови Асоціації перевізників Львівщини Івана Велійки:

СЛАЙДИ ГРОМАДСЬКИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ

Зокрема, на часі для перевізників два гострі запитання: 1) щодо відміни ліцензування на пальне для підприємств, які займаються соціальною діяльністю, а саме пасажирськими перевезеннями, 2) активніша позиція влади щодо пільг (перевізники наполягали і далі наполягатимуть на повній монетизації пільг, а також відповідальності з боку влади перед пільговиками). Зі своїми пропозиція перевізники Заходу України звертатимуться до органів влади.

Окремо обговорили стан галузі, відсутність розвитку громадського транспорту в країні. Звернули увагу і на кадри, яких бракує в галузі. Із представниками профспілки обговорили якісніший підхід до підтримки шоферів.

Аби якісніше захищати свої права у діалозі з владою, утворили координаційну раду. Про подальші спільні дії перевізників Західного регіону повідомимо згодом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *