Змагання найкращих. Спортивна частина святкування Дня автомобіліста

В спортивному комплексі Львівського автодорожнього коледжу Національного Університету “Львівська політехніка” 5 жовтня 2019 року пройшла 24-та спартакіада серед команд трудових колективів галузей автомобільного транспорту та дорожнього господарства. Умовами передбачено сім видів спорту, а саме:

футзал;

кульова стрільба;

перетягування линви;

настільний теніс;

гирьовий спорт;

шахи;

шашки.

Участь у спартакіаді прийняли сім команд. Перемогу у змаганнях з футзалу та перетягування линви здобула команда ТзОВ “Миколаївське АТП 14627”. Протистояння серед силачів у підійманні 24-кілограмової гирі завершилося першістю команди ПАТ “Львівське АТП 14630”. Найвлучнішими стрільцями стали представники команди служби автомобільних доріг Львівської області. Не було рівних у змаганнях з настільного тенісу і шахів представникам команди ТзОВ “Міра і К”. Найвищий результат у двобоях з шашок показали представники ПАТ “Львівське АТП 14630”.

Після завершення змагань, які пройшли у дружній атмосфері, підбивши підсумки, організаційний комітет під головуванням Безсмольного Івана Миколайовича, оголосив загальнокомандні результати 24-ї спартакіади:

Перше загальнокомандне місце виборола команда трудового колективу ПАТ “Львівське АТП14630″;

друге загальнокомандне місце посіла команда трудового колективу ТзОВ”Міра і К”;

третє загальнокомандне місце здобула команда трудового колективу ТзОВ “Самбірське АТП 14608”.

Вітаємо всіх учасників 24-ї спартакіади і особливо переможців!

Висловлюємо щиру подяку керівництву Львівського автодорожнього коледжу НУ “Львівська політехніка” за надану можливість проведення спартакіади на площадках спорткомплексу та організацію чесного і справедливого судівства.

Організатором 24-ї спартакіади серед команд трудових колективів галузей автомобільного транспорту та дорожнього господарства виступила Львівська обласна профспілкова організація працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства, яку очолює Кривенко Юрій Анатолієвич.

Співорганізаторами виступили: Львівський автодорожний коледж НУ “Львівська політехніка”;

Львівське обласне відділення ГО “ВААП”;

Львівська обласна організація роботодавців автомобільного транспорту “Укравтотранс-Львів”.

Наголошуємо, що 24 -а спартакіада проведена в рамках комплексу заходів до професійного свята “День працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства”, який галузь святкуватиме 27 жовтня 2019 року.

Наступний захід до професійного свята – це конкурс професійної майстерності серед водіїв категорії “Д”, який проходитиме 16 жовтня 2019 року на автомобільному полігоні Львівського автодорожнього колежу НУ “Львівська політехніка”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *