Засідання ЛОО ВГО «ВААП»

Львівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» провів засідання 11 липня 2013 року. Обговорили нагальні проблеми, які турбують перевізників Львова та області.

Зокрема йшлося про участь представників АТП Львівської області у спільній нараді Мініфраструктури, ВГО «ВААП» та Укртрансінспекції, яку провели 5 липня цього року в Києві. Результат проведеної наради – підписання міністром Козаком В. В. та президентом ВГО «ВААП» Шкірею І.М. спільного документу: «Заходи щодо розвитку та підвищення ефективності роботи автомобільного транспорту».

Також перевізники регіону обговорили питання тарифу на приміських та міжміських маршрутах. Особливу увагу приділили блокуванню перегляду тарифу владою м. Львова. Була підтримана одностайно ініціатива з серпня 2013 року переходити на вільний тариф та обмежити безоплатний проїзд пільговиків.

Окрім того, йшлося і про засоби GPS-навігації, які мають запровадити автоперевізники області – такою є вимога закону, що незабаром матиме силу.

Окремо члени осередку обговорили ситуацію навколо АТП-1. Погодилися і підтримали думку керівника підприємства Михайла Сидоровича про те, що на АТП була спроба рейдерської атаки. Асоціація відтак надасть свою підтримку львівському АТП-1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *