ВГО «ВААП» прийняла участь у роботі Колегії Міністерства інфраструктури України

5 квітня 2013 року відбулось засідання Колегії Міністерства інфраструктури України, на яке були запрошені керівники структурних підрозділів апарату Міністерства, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури України, представники обласних та місцевих державних адміністрацій, а також, велика делегація ВГО «ВААП», як найбільш чисельної та впливової громадської організації автомобільного транспорту України.

Ключовими питаннями, що розглядались на зібранні стали визначення заходів щодо реформування та розвитку системи державного управління автомобільними дорогами загального користування, а також, розвиток автомобільного транспорту та стан розробки нової редакції Закону України «Про автомобільний транспорт» з урахуванням досвіду Європейського Союзу щодо регулювання у сфері автомобільного транспорту.

Що стосується нової редакції Закону України «Про автомобільний транспорт», то обговорення цього питання, а більше того, його вирішення є надзвичайно важливим, в першу чергу, для автоперевізників та підприємств автостанцій. «Від того хто і як залучений до цієї роботи залежатиме економічне становище суб’єктів господарювання у сфері транспорту, безпека перевезень та розвиток автомобільної галузі — взагалі», – відмітив на засіданні колегії Віце-президент ВГО «ВААП» Вакуленко В.М. Також, він зазначив, що до підготовки нової редакції профільного закону залучено 26 представників ВГО «ВААП», які під час засідань спеціально створеної Робочої групи надавали значну кількість узагальнених пропозицій та зауважень, отриманих від автоперевізників та підприємств автостанцій усіх регіонів України. Велику кількість наданих пропозицій та зауважень вже враховано у розроблюваному проекті закону, однак робота ще не завершена, а тому, спільна робота над удосконаленням та приведенням до вимог сьогодення найважливішого для автотранспортників нормативно-правового акта продовжуватиметься.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *