Важлива новина від ВГО ВААП!

В рамках виставки TIR 2013 за ініціативою президента ВГО «ВААП» ШКІРІ ІГОРЯ МИКОЛАЙОВИЧА в Києві 9 жовтня 2013 року провели конференцію «Оновлення рухомого складу – реалії і перспективи».

В роботі конференції взяли участь віце-прем’єр-міністр України Вілкул, заступник міністра міністерства інфраструктури Єфименко, директор департаменту автомобільного транспорту Пєтухов, начальник Укртрансінспекції наземного транспорту Пронченко, народний депутат України, президент ВГО «ВААП» Шкіря, президент АСМАП Костюченко, представники регіональних відділень ВГО «ВААП» та представники обласних організацій роботодавців автомобільного транспорту. Оновлення рухомого складу означили як головну проблему сьогодення в галузі надання послуг пасажирам та перевезення вантажів.

Більше 60% автопарку України потребує негайної заміни. Автобуси і вантажні автомобілі , які використовуються, не відповідають вимогам часу та європейським нормативам щодо безпеки перевезень та екологічності. Акцентовано увагу на тому, що продукція вітчизняних виробників за критеріями «ЦІНА-ЯКІСТЬ» не витримує жодної критики. Виступаючи, учасники звернулись до представників влади з проханням допомогти і створити належні умови для оновлення рухомого складу, а саме:

  1. Надати реальний доступ автотранспортних підприємств до джерел фінансування (доступні кредити, лізингові програми, інвестиційні програми).
  2. Створити здорову економіку автотранспортних підприємств, забезпечивши здорову тарифну політику (вільні ціни), своєчасне і повне відшкодування втрат від пільгових перевезень.
  3. Ліквідувати нелегальні перевезення як основу нездорової конкуренції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *