Усі АТП області жодним чином не порушили домовленостей з Львівською обласною державною адміністрацією

Щодо вартості проїзду з м. Городок до обласного центру.

До підвищення вартості проїзду тариф проїзду між вказаними населеними пунктами складав 56 копійок/пас. км без врахування ПДВ і страхового збору, або ж 69 копійок/пас. км із вказаними нарахуваннями. Виходячи з цього, гранична вартість квитка для поїздки з Городка до Львова дорівнювала 18.5 грн. Враховуючи ,що основна складова тарифу – дизельне пальне – коштувало до 21 грн/л, перевізники могли працювати за тарифом, нижчим від граничного.

Після чергового зростання вартості пального до 25грн/л автотранспортними підприємствами перераховано величину тарифу з врахуванням нових складових витрат. Тариф після перерахунку склав величину 62 коп./пас. км без ПДВ і Страхового збору, тобто зріс на 10% (62/56), або 77коп/пас. км з ПДВ і Страховим збором. Тобто гранична вартість квитка з Городка до Львова в даному випадку дорівнює 21 грн.

Відтак перевізники зараз працюють по граничній вартості при тарифі 69 коп./пас. км. Враховуючи значний ріст пального, з наступного тижня пасажирів очікує зміна вартості квитка з Городка до Львова (становитиме 21 грн) і новий перегляд тарифу, виходячи з вартості пального 33 грн 50 коп.

ТОБТО АВТОТРАНСПОРТНІ ПІДПРИЄМСТВА ЛЬВІВЩИНИ НЕ ПОРУШУЮТЬ ДОСЯГНУТИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ З ОРГАНАМИ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *