УМОВИ ВСТУПУ

1. ПОРЯДОК ВСТУПУ КАНДИДАТА У ВСЕУКРАЇНСЬКУ ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ «ВААП».
Ознайомлення з статутом організації .
Оформлення заяви відповідного зразка (додається).
Прийняття рішення на зібранні членів обласного відділення про рекомендацію Раді ВГО «ВААП» прийняти кандидата в дійсні члени ВГО «ВААП»( присутність кандидата на зібранні обов’язкова).
На черговому засіданні Ради ВГО «ВААП» розглядається заява кандидата (без його особистої участі) і прймається відповідне рішення.
На підставі позитивного рішення новому члену ВГО «ВААП» видається свідоцтво дійсного члена організації встановленого зразка.

ЧЛЕНСЬКІ ВНЕСКИ:
Членські внески поділяються на дві категорії:
Вступний внесок. Сплачується при вступі в організацію в розмірі місячного членського внеску.
Місячний членський внесок з розрахунку 40 (сорок ) гривень за транспортну одиницю, але не менше 100 гривень. Сплачують щомісячно до 5-го числа поточного місяця.

Голова Львівського обласного відділення ВГО «ВААП» Іван Велійка.


2. ПОРЯДОК ВСТУПУ КАНДИДАТА У ЛЬВІВСЬКУ ОБЛАСНУ ОРГАНІЗАЦІЮ РОБОТОДАВЦІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ «УКРАВТОТРАНС – ЛЬВІВ».
Ознайомлення з статутом організації .
Оформлення заяви відповідного зразка з додатками до неї (додається).
Прийняття рішення на засіданні правління Львівської обласної організації роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс – Львів» (скорочено ЛООРАТ «Укравтотранс – Львів») прийняти кандидата в дійсні члени ЛООРАТ «Укравтотранс – Львів» ( присутність кандидата на засіданні правління обов’язкова).
На підставі позитивного рішення новому члену ЛООРАТ «Укравтотранс – Львів» видається свідоцтво дійсного члена організації встановленого зразка.

ЧЛЕНСЬКІ ВНЕСКИ:

Поділяються на дві категорії:

  1. Вступний внесок  Сплачується після прийняття рішення правлінням / з’їздом ЛООРАТ «Укравтотранс – Львів» про задоволення заяви кандидата на членство в організації. Розмір вступного внеску рівний місячному внеску нового члена організації, який визначається згідно затвердженої шкали.
  2. Місячний внесок. Регулярно сплачується членами ЛООРАТ «Укравтотранс – Львів» до 5 –го числа поточного місяця.

Величина регулярного місячного внеску визначається згідно шкали і прямо залежить від кількості автобусів задіяних на обслуговуванні автобусних маршрутів.

Мінімальний розмір внеску

(грн)

Задіяно

на авт. маршрутах до 10-ти од.

 

Задіяно

на авт. маршрутах до 35-ти од.

Задіяно

на авт. маршрутах більше 35-ти од.

ПРИМІТКА
300,00 500 1000 За кожен автобус понад 35-ть – 15 грн Членські внески сплачують до 5-го числа поточного місяця

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *