Святкування Дня автомобіліста і дорожника: повні списки кращих

З нагоди свята перевізники регіону нагородили кращих і згадали тих колег, які захищають Україну в лавах Збройних сил на східному фронті.

«Хочеться кращого. Хочеться, щоби кожен з нас приходив на роботу задоволеним. Щоб наші пасажири були задоволені з наших послуг. Бажаю усім зеленого світла на дорозі. А ще – міцного здоров’я усім», – голова ЛОВ ВААП (Асоціація перевізників Львівщини) Іван Велійка.

Кращих працівників із АТП відзначили почесними грамотами:

Від ГО «ВААП»:

  1. Бощко Світлану Миколаївну – диспетчера ТзОВ «Міра і К»,
  2. Васько Орест Васильович – водій автобуса ТзДВ «Миколаївське АТП- 14627»,
  3. Чорній Людмилу Зіновіївну – начальника кадрів ТзДВ «Червоноградське АТП14628»,
  4. Матвійчук Віктор Андрійович – водій автобуса ТзОВ «Самбірське АТП-14608»,
  5. Серафим Роман Васильович – водій автобуса ПП «Шенгофер і К»,
  6. Бринь Микола Максимович – автослюсар ПАТ «Львівське АТП-14630»,
  7. Антонишин Степан Романович – водій автобуса ТзОВ «Яворівське АТП-14632»,
  8. Муравський Андрій Андрійович – водій автобуса ТзОВ «Авто-Лайн».

Від ОРАТ «Укравтотранс»: 

  1. Козак Василь Михайлович – начальник служби безпеки дорожнього руху та охорони праці ПрАТ «Радехівське АТП-14629»,
  2. Філяк Михайло Дмитрович – водій автобуса «Самбірське АТП-14608»,
  3. Яремчук Оксана Василівна – завідуюча каси ПАТ «Львівське АТП-14630»,
  4. Іванцев Ігор Дмитрович – водій автобуса ТзОВ «Авто-Лайн».

Від Львівської ОДА:

  1. Асафат Іван Богданович – інженер з охорони праці ТзОВ «Канзас»,
  2. Строгуш Віктор Іванович – водій автобуса ТзОВ «Самбірське АТП14608»,
  3. Кеда Юрій Федорович – заступник директора ТзДВ «Миколаївське АТП-14627»,
  4. Качмар Мар’ян Васильович – начальник автоколони ТзОВ «Міра і К»,
  5. Зузак Віктор Вікторович – директор ПрАТ «Радехівське АТП-14629»,
  6. Федунець Михайло Олексійович – водій автобуса ТзОВ «Бродівське АТП14610»,
  7. Федюра Світлана Петрівна – бухгалтер-економіст ПАТ «Львівське АТП14630».

Від Львівської обласної ради:

  1. Староста Любомира Михайловича – заступник директора по перевезеннях ТзДВ «Червоноградське АТП14628»,
  2. Бучинський Юрій Зіновійович – майстер ремонтної служби ПАТ «Львівське АТП-14630»,
  3. Єдинак Андрій Михайлович – начальник служби експлуатації ТзОВ «Успіх БМ»,
  4. Руденко Віктор Володимирович – автослюсар ТзОВ «Авто-Лайн».

Від Львівської міської ради:

  1. Денисяк Андрія Богдановича – автослюсар ТзОВ «Міра і К»,
  2. Лемішко Ярослав Ярославович – водій автобуса ПАТ «Львівське АТП-14630»,
  3. Сливка Олена Михайлівна – диспетчер ЛК АТП №1,
  4. Мацех Роман Іванович – водій ТОВ «Радар-Сервіс».

Грамотами Львівського обласного об’єднання роботодавців автомобільного транспорту «УКРАВТОТРАНС-ЛЬВІВ» представників трудових колективів автотранспортних підприємств, які є членами об’єднання:

  1. Чапляк Любов Василівну – диспетчера ТзДВ «Червоноградське АТП14628»,
  2. Легкий Василь Васильович – водій автобуса ТзДВ «Миколаївське АТП14627»,
  3. Микита Роман Ярославович – автослюсар ТзОВ «Канзас»,
  4. Стасюк Іван Степанович – водій автобуса ТзОВ «Бродівське АТП14610»,
  5. Шумик Назарій Омелянович – автослюсар ЛК АТП №1,
  6. Сова Богдан Григорович – водій автобуса ПАТ «Львівське АТП 14630»,
  7. Сич Дмитро Дмитрович – автослюсар ТзОВ «Міра і К»,
  8. Крокуш Юрій Федорович – Водій автобуса ПрАТ «Радехівське АТП14629»,
  9. Крацила Євген Мирославович – водій автобуса ТзОВ «Яворівське АТП14632»,
  10. Карпінець Іван Михайлович – електрогазозварник ТзОВ «Самбірське АТП14608»,
  11. Іваневич Петро Петрович – водій автобуса ТзОВ «Авто-Лайн».

Оголосили подяки трудовим колективам та вручили пам’ятний знак:

  1. Товариству з додатковою відповідальністю «Червоноградське АТП – 14628»,
  2. Приватному акціонерному товариству «Радехівське АТП – 14629»,
  3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Бродівське АТП – 14610»,
  4. Львівському комунальному підприємству АТП-1,
  5. Товариству з обмеженою відповідальністю «Канзас».

Нагородили грамотами Львівського обласного відділення громадського об’єднання «ВААП»   представників трудових колективів автотранспортних підприємств, які є членами об’єднання:

  1. Павлик Михайло Михайлович – водій автобуса ПАТ «Львівське АТП-14630»,
  2. Лань Дмитро Степанович – водій автобуса ЛК АТП №1,
  3. Демчук Роман Васильович – електрогазозварувальник ТзОВ «Бродівське АТП14610»,
  4. Терлецький Володимир Іванович – водій автобуса ТзОВ «Канзас»,
  5. Піхо Татяна Василівна – старший касир ТзОВ «Самбірське АТП-14608»,
  6. Бучковський Ігор Іванович – водій автобуса ТзОВ «Яворівське АТП14632»,
  7. Прокопець Ольга Романівна – головний бухгалтер ПрАТ «Радехівське АТП14629»,
  8. Магерко Богдан Іванович – водій автобуса ТзДВ «Миколаївське АТП14627»,
  9. Ващук Михайло Михайлович – водій автобуса ТзДВ «Червоноградське АТП14628»,
  10. Кулинич Петро Григорович – водій автобуса ТзОВ «Авто-Лайн»,
  11. Бенис Борис Янович – водій ТОВ «Радар-Сервіс».

Нагородили відзнакою:

  1. Заступника директора товариства з обмеженою відповідальністю «Авто – Лайн» Турколяка Андрія Івановича,
  2. Директора товариства з обмеженою відповідальністю «Миколаївське АТП – 14627» Олійника Василя Нестеровича,
  3. Водія автобуса товариства з обмеженою відповідальністю «Міра і К» Богача Володимира Васильовича,
  4. Механіка товариства з обмеженою відповідальністю «Яворівське АТП- 14632» Маліновського Василюя Йосиповича,
  5. Приватного підприємця Кіселика Андрія Михайловича.

Оголосили подяку.

  1. Польному Петру Петровичу – автослюсарю ПАТ «Львівське АТП14630»,
  2. Яремі Василю Григоровичу – водію автобуса ТзОВ «Яворівське АТП14632».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *