“Покращення” роботи автобусів у Львові і ціни на пальне

У Львівській міській раді придумали, як “покращити” роботу громадського транспорту. А саме – змінити нумерацію автобусів, тролейбусів і трамваїв. Мету заявили благородну – уникнути проблем, з якими стикаються пасажири.

Втім, на думку Асоціації перевізників Львівщини, такі ноу-хау навпаки додадуть проблем для пасажирів. Чиновники у Львівській міській раді напевно хочуть, щоб пасажири згадали перший квартал 2012 року після транспортної «реформи», коли люди бігали за автобусами, бо не знали, куди який номер прямує.

 

Ажіотаж на ринку пального. Ще 24.04.2019 року вартість одного літра пального у дрібному гурті зросла на 2,7 гривні. Враховуючи, що припинення поставок пального з Росії і Білорусії вводять в дію з 1 травня 2019 року, експерти прогнозують що зростання цін на пальне слід очікувати найближчих 6-10 днів. Але кінцевої визначеності щодо цін немає.

“Прогнозувати ситуацію з цінами на автопаливо в Україні в довгостроковій перспективі експерти поки не можуть, так як це, за словами Куюна, “рівняння з кількома невідомими”. “Біда не приходить одна: крім того, що сталася з відвантаженнями з Білорусі, пішли в ріст і котирування нафти. Тому в нинішньому рівнянні кілька невідомих і точно сказати, якою буде ціна, поки складно. Однозначно лише те, що вона буде рости. А ось який внесок буде від кожного з факторів, можна буде бачити тільки за фактом”.

Щодо транспортних перевезень, то власне ціна палива становить суттєву частку у формуванні вартості проїзду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *