Пільгові перевезення: невдалі переговори із владою області, дивна позиція обласної ради

11 березня, як було раніше заплановано, відбувся черговий раунд перемовин між представниками перевізників Львівщини, профільною профспілковою організацією і представниками влади щодо виділення коштів з обласного бюджету для фінансування пільгових перевезень на Львівщині, як це передбачено підписаним у грудні 2019 року «Меморандумом…». Незрозумілою залишилася позиція представника Львівської обласної ради Гагалюка Богдана, який через п’ять хвилин після початку розмови без жодної аргументації покинув зібрання. Складається враження, що рівень цієї проблеми, винуватцем виникнення якої безпосередньо є обласна рада, не відповідає рівню його статусу і не вартує його дорогоцінного часу, а представництво власників і керівників автотранспортних компаній та обласної профспілкової організації є надто мізерним, щоб сидіти з ними за одним столом.
В ході розмови представники ЛОДА Грень Т. Я. та Оприск Т. В. визнали, що не змогли знайти підтримки і розуміння в депутатського корпусу ЛОР та голови ЛОР п. Ганущина О. О. щодо необхідності виділення з обласного бюджету додаткового фінансування на компенсацію пільгових перевезень учасників бойових дій, інвалідів війни, членів сімей загиблих в ході військових дій, членів сімей «Небесної сотні» та інвалідів по зору 1-ї групи з супроводжуючою особою.
В підсумку прийнято рішення:
1. Відсутність фінансування унеможливлює виконання зобов’язання перевізниками надання пільгових перевезень.
2. На міжміських автобусних і приміських автобусних маршрутах, які виходять за межі окремого району, з квітня 2020 року проїзд для всіх пасажирів платний згідно встановлених тарифів.
3. Через невиконання стороною влади зобов’язань по «Меморандуму…» від 28 грудня 2019 року з 1 квітня 2020 року вказаний «Меморандум..» втрачає свою чинність.
4. Перевізники надаватимуть пільгові перевезення виключно в тих районах і ОТГ, які виділили кошти з місцевих бюджетів, підписали договори на відшкодування втрат від пільгових перевезень на взаємно погоджених двома сторонами умовах.
Примітка: В районах і ОТГ, які виділили мізерні суми і відмовляються погодити конкретні терміни дії вказаних договорів, пільгові перевезення також будуть припинені.
Про прийняті рішення заступник голови ЛОДА п. Грень Т. Я. повинен доповісти голові ЛОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *