Пільгові перевезення: коли нарешті поставлять крапку в тяганині?

Пільгові перевезення… Виплата компенсації втрат перевізників від перевезення пільговиків… Претензії перевізників до замовника послуг щодо неповного відшкодування втрат від таких послуг…

Ось це найчастіше можна почути в дискусіях про проблеми громадського транспорту. Як їх вирішувати і чому роками нічого не роблять? І ось нарешті в стінах Верховної Ради України з’явився проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пільг з оплати проїзду та деяких інших пільг». Внесено вказаний законопроект Кабінетом Міністрів України. Даний законопроект передбачає так звану «монетизацію транспортних пільг».

Нагадуємо, що вже роками асоціація перевізників виходить з ініціативою встановлення соціальної справедливості для всіх громадян, яким надано пільгу транспортного забезпечення. А це можна досягнути виключно через виплату грошової компенсації пільговикам за користування громадським транспортом.

Сподіваємося, що депутати ВРУ прислухаються нарешті вже тепер до урядової ініціативи і підтримають названий вище законопроект.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *