ЛОО ВААП – за конструктивний діалог

ВАЖЛИВА ЗАЯВА

 

Із інтернет-видань нам стало відомо про підготовку окремими особами заходів спрямованих на провокування чергового витка напруження у сфері пасажирського автомобільного транспорту в м. Львові та Львівській області. Дивують підходи окремих «лідерів», які без детального вивчення думки трудових колективів автотранспортних підприємств, не маючи реальних повноважень представляти їхню позицію, беруть на себе відповідальність організовувати протестні акції від їхнього імені.

На засіданні круглого столу, організованому незалежною профспілкою працівників автомобільного транспорту 21 травня 2013 року, його учасники прислухались до аргументів голови Львівського обласного осередку ВГО «ВААП», представника Украінської таксомоторної асоціації та інших учасників щодо хибності вибору шляху протестів, страйків і т. п. для досягнення бажаних результатів.

Львівський обласний осередок ВГО «ВААП» відповідально заявляє, що сьогодні відсутні будь-які приводи для організації і проведення протестних акцій та страйків. Ми проводимо конструктивні переговори з Львівською міською радою щодо врегулювання всіх проблемних питань економічного та соціального характеру. Наш підхід у вирішенні питань, які турбують членів нашої організації, це переговори, діалог з владою та взаємовигідна співпраця.

Сьогодні, коли органи центральної влади, органи місцевого самоврядування вступили в прямий діалог з громадськими організаціями галузі автомобільного транспорту, які представляють інтереси автопідприємств та самозайнятих перевізників, реально перейнялися проблемами, які перешкоджають прогресивному розвитку галузі ,ВИМАГАЄМО від окремих осіб та організацій, особливо тих, які не мають стосунку до галузі, утриматись від шкідливих коментарів та заяв і не провокувати штучного напруження.

 

Голова Львівського обласного осередку

ВГО «ВААП»                                                                                        І. Велійка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *