Карантин: проміжні підсумки роботи в тяжкий період

Працюючи в умовах карантинних обмежень, не отримуючи від влади жодних преференцій і грошових компенсацій, автотранспортні підприємства працюють в складних умовах  та змушені вишукувати резерви. Одним із таких резервів є невиплачені Львівською обласною державною адміністрацією компенсаційні кошти за пільгові перевезення , які офіційно підтверджені підприємствами автостанційного обслуговування.

За чотири місяці з січня по травень 2021 року (нагадуємо про локдаун, який тривав більшу частину вказаного періоду) підприємствами області на автобусних маршрутах міжміського сполучення перевезено пільговиків на загальну суму більше 1,6 млн грн. ЛООРАТ «Укравтотранс – Львів» і окремі підприємства звернулись до замовника, яким виступає ЛОДА, щодо проведення розрахунків із перевізниками за пільгові перевезення. Однак на наше звернення нам надіслали чергову відписку, в якій йдеться про все, крім основного. Що робити далі? Чи правильним буде винесення проблеми на суд для прийняття рішення? Чи насправді представлені ЛОДА розрахунки є такими непосильними для обласного бюджету?

Щоб отримати відповіді на ці справедливі і законні запитання, в перевізників не залишається нічого іншого, як звертатися із позовом до суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *