АВТОБУСИ У ЛЬВОВІ САМОСТІЙНО «СТРАЙКУЮТЬ»

Прес – служба  Львівського обласного осередку «Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників.» інформує: Через брак обігових коштів автотранспортні підприємства м. Львова не можуть забезпечити своєчасний ремонт автобусної техніки . На сьогоднішній день в автопарках  в стані консервації стоять декілька десятків автобусів. В ПАТ «АТП 14630» – 17 одиниць(з них 7 низькопідлогових).В ЛКП АТП №1 – 15 одиниць(всі великі низькопідлогові). В ТОВ «Міра і К» – 6 одиниць. В ТОВ «Фіакр – Львів» 8 одиниць( з них 3 низькопідлогові).

Існує реальна загроза, що  зростання кількості автобусів, які не зможуть виїхати на рейс, продовжуватиметься. У підприємствах кажуть, що спільно з управлінням транспорту міста одержуватимуть значно більше скарг з боку невдоволених пасажирів. Так як зменшуватиметься кількість автобусів на маршрутах, час очікування автобуса зростатиме. А автобуси, які виходитимуть на лінію, будуть постійно перевантажені.

«Складається враження, що автобусна техніка самостійно без впливу людського фактора  розпочали, так би мовити, «страйк». – каже голова ЛОО «ВААП» І.Велійка.

Розуміючи, що ми стоїмо на грані зростання соціальне напруження, голова ЛОО « ВААП» змушений закликати посадовців ЛМР прийняти невідкладно рішення по перегляду діючого  тарифу.

 

Довідка: В Україні лише у 4-ьох містах обласного значення діє затверджения у попередні роки і не переглянутий цьогоріч тариф у міському автомобільному транспорті – це Полтава, Херсон, Луцьк і Львів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *